Rasi̇m maki̇na

Rasim Makina, 1993 yılında Avrupa menşeli ikinci el kargo vinçlerinin satış, montaj ve satış sonrası hizmetleri ile faaliyete başlamıştır.

Rasim Makina, 1993 yılında Avrupa menşeli ikinci el kargo vinçlerinin satış, montaj ve satış sonrası hizmetleri ile faaliyete başlamıştır.
Vinçler konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve yüksek müşteri memnuniyeti Rasim Makina’nın 2006 yılında Dünyanın en büyük vinç üreticilerinden FASSI’nin Türkiye’de tek yetkili distribütörü olmasında ana faktörleridir. FASSI, düşük ağırlık, yüksek kapasite ile maksimum verimlilik sunan, yüksek teknoloji, pazarda en çok tercih edilen kamyon üstü vinçlerdir.
2010 yılında, özel amaçlı vinç üretimine başlayan Rasim Makina yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda teslimat gerçekleştirmiştir. İhracatını Türk müteahhitlerin faaliyet gösterdiği ülkeler ve yurtdışı belediyeleri kapsayacak şekilde genişletmiştir.
Pazarda saygın bir yer edinen Rasim Makina, kargo vinci, özellikle atık yönetimi başta olmak üzere farklı endüstriler için özel tasarım vinçler ve hurda toplamada, ormancılık, inşaat ve geri dönüşüm gibi çeşitli vinç ataşmanlarının üretimini gerçekleştirmektedir.
JEKKO ile ürün portföyünü genişleten Rasim Makina, sosyal sorumluluk, güvenilirlik ve iş disiplini ile büyümeye devam eden bir aile şirketidir.

2010 yılında, özel amaçlı vinç üretimine başlayan
Rasim Makina yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda teslimat gerçekleştirmiştir.

Videoyu izleyin Jekko ürünlerinin potansiyelini keşfedin Videoyu Oynat
İLAVE BİLGİLER İÇİN

Bizimle temasa geçin, Zaman kazanın!

    Voglio iscrivermi alla newsletter Jekko e/o ricevere vostre informative